Informace - Penzion Merlin - Frýdland nad Ostravicí

Užitečné informace

Banky a bankomaty – nachází se zde 2 banky: Komerční banka a Česká Spořitelna a 4 bankomaty:
Komerční banka - budova Komerční banky
Česká Spořitelna – budova České Spořitelny
ČSOB – budova pekařství na ul. Hlavní (vedle polikliniky)
GE Money Bank – OD OMMA

Chtěli byste se podívat na Frýdlant a jeho blízké okolí z ptačí perspektivy? Máte možnost. Lety letadlem o víkendech od 9:00 do 18:30,nebo přes týden po domluvě s pilotem.

Sport – celoročně je Vám k dispozici Hala Sport v sousedství Fotbalového hříště s posilovnou, kurty na badminton a pingpongové stoly. Tenisová hala se 4 dvorci a letním tenisovým areálem se nachází v blízkosti koupaliště s tobogánem.

Adrenalinové sporty – Máte rádi adrenalin v krvi? Vyzkoušejte tandemový seskok na letišti ve Frýdlantu nad Ostravicí z výšky 3 km.

Cykloturistika – Frýdlant leží v údolí mezi horskými masivy Lysé hory a Ondřejníku. V okolí Bílé vede několik kvalitních a dobře připravených cyklotras.

Cyklobusy jsou provozovány jako běžné autobusové linky.(jen je třeba je kontaktovat, že máte zájem se připojit.) Vyvezou Vás na Bílou, Konečnou, Bumbálku, Mezivodí, Solaň, do Starých Hamer a na další turisticky zajímavá místa.

Fitness – odpočinek formou sportu Vám dopřeje Fitcentrum Harcovka, aktivity jako indoor cycling, gravid joga, power joga, pilates, balony nebo masáže, se Vám zaručeně zalíbí.

Golf – Pro nadšence golfu je jako stvořený Prosper Golf Club Čeladná, 250m dlouhý driving range s 24 krytými i travnatými odpališti, nebo nové golfové hřiště na Ostravici.

Turistika – pro ty, kterým příroda říká víc, než média, patří turistické stezky po horském masivu Beskydy, například stezky z Krásné na Ivančenu, Krásné na Lysou horu nebo zeStarých Hamer přes Grúň až na Bílý Kříž.

Horská Služba – Na výletě v horách se někdy stává, že se někdo zraní, proto je v pohotovosti frýdlantská horská služba,která dbá o vaše bezpečí.

Jízdárny a jezdectví – Milovníkům nádherných zvířat, doporučujeme navštívit Jezdecký Klub Dřevěný Dvůr v Bašce nebo Jezdeckou školu pro začátečníky i pokročilé na Čeladné. Prostředí jízdárny navazuje na rozsáhlý golfový areál.

Kotelna – Centrum Kotelna na ul. Hamernické nabízí bazén, Beach volejbal, masáže, petanque, saunu, solárium, spinning, squash, tenis, nebo ruský kuželník.

Lanové Centrum Tarzanie – 21.3. zahájilo největší lanové centrum v České republice 4. sezónu. Tarzanii naleznete 5km od Frenštátu pod Radhoštěm, v obci Trojanovice, pod známým výletním místem Pustevny.

Multikino Cinestar Ostrava – nadšencům stříbrného plátna doporučujeme zajet na výlet do Obchodního centra Futurum v Ostravě... V prostorách naleznete Multikino, které je jasnou volbou pro správné filmové rozptýlení.

Nádraží – Ve Frýdlantu naleznete jak vlakové nádraží, tak i autobusové. Vlakové spoje směřují na Valašsé Meziřící, Ostravu a na Ostravici.

Obchody – Pro případ potřeby jsou ve Frýdlantu supermarkety jako Billa, Penny Market, Albert a z menších obchodů Hruška(2) a Inva.

Pošta – naleznete cca. 800m od nádražní budovy směrem na Novou Ves

Poliklinika – Při vážnějším úrazu vyhledejte lekařskou pomoc. Poliklinika stojí na ul. Hlavní 50m za kruhovým objezdem, naproti Textil Halle.

Parkování – svého motorového přitele můžete ponechat přímo před Pensionem Merlin, popř. Před OD OMMA.
Výlety
Hukvaldy – zřícenina hradu, rodiště Leoše Janáčka
Štramberk – městská památková rezervace, Trúba
Kopřivnice – Technické Museum Tatra
Lysá hora – noční výšlap a romantický okamžik při východu slunce
Žermanická přehrada
Komorní Lhotka – bylinné lázničky (směr Český Těšín)
Wellness – Hotel Rusava***Wellness Hotel – Zlínsko-Hostýnské vrchy

Zdravotnictví – Ve Frýdlantě jsou 4 lékárny, u kruhového objezdu, na ul. Hlavní naproti bývalé rest. Horalka, dále na ul. Nádražní naproti drogerie Teta a poslední lékárna se nachází za obchodem Billa vedle veterinární stanice(téměř na konci města)

Informace – Veškeré informace o Frýdlantě nad Ostravicí a jeho okolí naleznete v Beskydském Informačním Centru(BIC), na ul. Hlavní, cca 5m za kruhovým objezdem.

Ubytovani Frydlant nad Ostravicí - Penzion Merlin

Ubytování v centru města Frýdlant nad Ostravic

Rychlý kontakt

+420 604 45 45 66
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Penzion - Restaurace Merlin
Náměstí 243
Frýdlant nad Ostravicí
739 11

Aktuality

PŘIJMEME SERVÍRKU/ČÍŠNÍKA           A KUCHAŘE/KUCHAŘKU   S PRAXÍ

NABÍZÍME USPOŘÁDÁNÍ FIREMNÍCH VEČÍRKŮ

V PŘÍPADĚ VĚTŠÍHO POČTU ÚČASTNÍKŮ MOŽNOST UZAVŘENÍ CELÉ RESTAURACE

 

Francouzské palačinky - crepes

Speciality asijské kuchyně

 

 

 

 

top